HC DRACI - HC Zbilidy - 3:3

07.02.2015 16:15

Góly HC Zbilidy: Dolejší F. (Trávník ml.), Kašík (Andres V.), Andres P. (Tesař);

Sestava: B: Tesař, U: Hejduk - Trávník ml. - Dolejší F., Andres V. - Kašík - Andres P., O: Navrkal - Tůma, Jurek - Mopils M.;

Komentář 2: Tento zápas jsme nezačali vůbec dobře. Byli jsme až příliž vlažní k situaci na ledě. Soupeř velice dobře bruslil a po první třetině vedl 3:0. Od druhé třetiny se náš výkon začal zlepšovat a útočné akce nabíraly na obrátkách. Jen nás trochu trápil soupeřův brankář. Nespočet šancí zlikvidoval svými dobrýmim zákroky. Nakonec to tam ale napadalo. Vyrovnání jsme se dočkali pár minut před konce zápasu. Slavili jsme ho jako vítězný gól. Tento zápas nám ukázal, že se dokážeme zvednout, i když už prohráváme o několik gólů.;

Komentář 1: A je to tady. Čeká nás poslední zápas základní části a jdeme do play-off.